Ładowarki do telefonu, kable i multimedia

( ilość produktów: 389 )

Dobór odpowiedniej ładowarki do telefonu to klucz do długotrwałego i bezpiecznego korzystania z urządzenia. W telesalon.pl oferujemy szeroki wybór ładowarek różnych typów do różnych modeli telefonów. Wszystkie nasze produkty są oryginalne lub pochodzące od sprawdzonych producentów. Nie sprzedajemy zamienników. Każda ładowarka spełnia specyficzne wymagania poszczególnych modeli telefonów, gwarantując skuteczne i bezpieczne ładowanie.

Ładowarki do telefonów - rodzaje

W naszej ofercie znajdziesz różne typy ładowarek do telefonów. Do najbardziej popularnych należą typowe ładowarki sieciowe. Szczególnym rodzajem ładowarki do telefonów jest ładowarka samochodowa ze specjalnym złączem do podłączenia w samochodowe gniazdo zapalniczki, jak np. ładowarka samochodowa Huawei. Dostępne są także ładowarki indukcyjne (bezprzewodowe) dla telefonów obsługujących tę technologię, jak np. ładowarki indukcyjne Samsung oraz ładowarki indukcyjne Apple. Szczególnym rodzajem ładowarki, rozszerzającym możliwości każdego smartfona jest stacja dokująca do telefonu, np. stacja dokująca Samsung Dex Station.

Ładowarki do smartfonów - ceny

Cena ładowarki zależy od jej typu i specyfikacji. W telesalon.pl oferujemy ładowarki w różnych przedziałach cenowych, aby każdy mógł znaleźć produkt dopasowany do swojego budżetu. Najtańsze są uniwersalne kable do ładowania z portem USB-C lub z adapterami 3 w 1 - USB-C, Micro-USB oraz Lightning. Nieco droższe są ładowarki w zestawie z zasilaczem. Zasilacze o dużej mocy, przystosowane do szybkiego ładowania i ładowania bezprzewodowego są odpowiednio droższe.

Wszystkie nasze ładowarki są oryginalne, co oznacza, że zapewniają one najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Najlepiej sprzedają się nam ładowarki Xiaomi i kable Xiaomi ze względu na bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Czy można ładować telefon ładowarką o większej mocy?

Tak, możesz ładować telefon ładowarką o większej mocy przeznaczoną do szybkiego ładowania nawet jeśli Twoje urządzenie nie wspiera technologii Quick Charge. Jest to dobra wskazówka do zakupu, aby perspektywicznie wybierać mocniejsze ładowarki z oferty telesalon.pl.

Kable do ładowania telefonu

Kabel do ładowania telefonu powinien być dopasowany do portu ładowania Twojego urządzenia. Najstarsze telefony mogą być jeszcze wyposażone w stary port micro-USB. Takie kable do telefonu są już trudno dostępne w naszej ofercie. Alternatywnie zawsze możemy polecić kable z wymiennymi adapterami - micro USB, USB-C oraz Lightning.

Najbardziej uniwersalnym złączem jest USB-C. Spotykane jest ono praktycznie we wszystkich telefonach poza Apple. Złącze Lightning dedykowane jest smartfonom iPhone.

Ładowarki USB-C

USB-C to najnowsza generacja złącz USB, która oferuje szereg zalet. Po pierwsze, jest ono symetryczne, co oznacza, że nie musisz się martwić o to, jaką stroną włożyć kabel. Po drugie, USB-C umożliwia szybszy transfer danych i ładowanie. Jeżeli Twoje urządzenie obsługuje to złącze, w telesalon.pl znajdziesz szeroki wybór kabli i ładowarek z tym złączem.

Ładowarki typu C

Wejście typu C to niewielkie, owalne złącze, które jest symetryczne. To znaczy, że niezależnie od tego, jaką stroną włożysz kabel, zawsze będzie pasować. Jest to znaczny postęp w stosunku do anachronicznego portu micro-USB.

Kable USB - rodzaje

Kable USB różnią się przede wszystkim rodzajem złącza. Najczęściej spotykane są kable z złączem USB-A na jednym końcu (do podłączenia do ładowarki lub komputera) i z różnymi złączami na drugim końcu - micro-USB, USB-C lub Lightning. Wybór kabla zależy od modelu Twojego telefonu.

Ładowarki, kable, multimedia - to tylko część naszej oferty na akcesoria GSM. Każdy produkt w naszym asortymencie jest oryginalny, co oznacza, że oferuje najwyższą jakość i jest w pełni kompatybilny z Twoim urządzeniem. Wybierz telesalon.pl i ciesz się komfortem korzystania z oryginalnych akcesoriów do swojego telefonu.

Najpopularniejsi producenci ładowarek, kabli i multimediów w telesalon.pl to:

pixel