Ładowarki indukcyjne Samsung bezprzewodowe

( ilość produktów: 38 )

Nie ma chyba wygodniejszego akcesorium do smartfonów niż bezprzewodowa ładowarka indukcyjna. Zapewnia ona szybkie ładowanie bez konieczności podpinania telefonu kablem do prądu. W sklepie telesalon.pl mamy szeroką ofertę tego typu produktów. Wśród nich ważne miejsce zajmują oryginalne ładowarki indukcyjne marki Samsung. Są one kompatybilne ze wszystkimi modelami smartfonów Samsung Galaxy. Z powodzeniem użyjesz ich jednak także do ładowania każdego urządzenia mobilnego obsługującego technologię Qi. Ładowarka indukcyjna Samsung samodzielnie i automatycznie dostosuje moc pracy do typu ładowanego sprzętu, również słuchawek czy smartwatcha. 

Bezprzewodowe ładowarki Samsung

Ładowarka bezprzewodowa marki Samsung to akcesorium, które zadowoli najbardziej wymagających klientów. To optymalny wybór, jeśli szukasz urządzenia, które oferuje bezpieczne dla smartfona Galaxy (lub innego) oraz szybkie bezprzewodowe ładowanie. Dzięki funkcji Fast Charge i Fast Charge 2.0 pozwala na szybsze niż w przypadku standardowych ładowarek naładowanie baterii urządzenia. Jest to możliwe dzięki zasilaniu baterii podłączonego urządzenia z mocą nawet do 12W. Wentylator w zaawansowanych modelach ładowarek chroni natomiast smartfony Samsung przed nadmiernym nagrzaniem podczas ładowania.

Kolejną zaletą urządzeń tego typu, oprócz braku konieczności stosowania kabla do ładowania, jest wbudowana dioda LED. Zmienia ona kolor w zależności od poziomu naładowania urządzeń, które na niej położysz. Dioda świecąca na czerwono oznacza rozładowany sprzęt, np. smartfon Samsung Galaxy, żółta w trakcie ładowania, a zielona naładowane urządzenie. Każda ładowarka indukcyjna od Samsung w zestawie posiada estetyczną i niewielkich rozmiarów bazę ładującą, kabel USB C oraz ładowarkę sieciową. Taki niezbędny pakiet wystarczy, aby naładować telefon nie tylko marki Samsung.

Oryginalne ładowarki indukcyjne Samsung w telesalon.pl

Jeśli szukasz indukcyjnej ładowarki do telefonu, sprawdź ofertę sklepu internetowego telesalon.pl. W kategorii produktów tego typu ważne miejsce zajmują sprzęty marki Samsung. Możesz wykorzystać je do ładowania smartfonów Samsung Galaxy i innego typu sprzętu mobilnego obsługującego standard Qi. Ładowanie ze sprzętem Samsung zapewni Ci komfort, ponieważ wystarczy położyć na bazie do ładowania smartfon np. Galaxy - kabel nie jest potrzebny. Do wyboru masz modele różnego typu - różniące się kształtem i kolorem, ale też wielkością.

Popularnym wyborem jest obecnie w przypadku sprzętów Samsung ładowarka indukcyjna tzw. duo. Pozwala ona na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. To doskonałe rozwiązanie do domu czy biura, gdy nie chcesz na blacie biurka mnożyć niepotrzebnie kabli. Każda sprzedawana w naszym sklepie ładowarka od Samsung m.in. do smartfonów Galaxy jest sprzętem oryginalnym. Zyskujesz dzięki temu w rzeczywistości wyższy poziom niezawodności niż w przypadku tańszych zamienników. Kupiona u nas ładowarka bezprzewodowa Samsung jest także objęta dodatkową ochroną, jaką jest gwarancja producenta. Interesują Cię inne akcesoria GSM tego producenta? Mamy w ofercie m.in.:

Szukasz modeli innych marek? Sprawdź ofertę na ładowarki indukcyjne Apple.

12
pixel