Etui Apple iPad Pro 12.9, case, pokrowce

( ilość produktów: 14 )

W ofercie sklepu TeleSalon znajdziesz oryginalne akcesoria i części zamienne do smartfonów i innych urządzeń mobilnych. Wśród nich znajdują się markowe etui na telefon, dzięki którym ochronisz swój sprzęt i wydłużysz jego żywotność. Wśród nich znajdują się etui Apple z dedykowanym pokrowcem dla danego typu i modelu urządzenia jak na przykład etui na Apple iPad Pro 12.9.

Etui na Apple iPad Pro 12.9

Apple iPad Pro 12.9 jest jednym z najbardziej zaawansowanych tabletów na rynku, a wyższa cena urządzenia sprawia, że jego ochrona jest priorytetem dla większości użytkowników.

Dobre, markowe etui nie tylko chroni iPada przed uszkodzeniami, ale także może zwiększyć funkcjonalność urządzenia i poprawić komfort użytkowania. iPod lepiej leży w dłoni oraz zyskuje praktyczną podstawkę, którą możesz wykorzystać podczas czytania lub pisania na urządzeniu.

Materiały Premium

Etui oferowane przez Apple do iPad Pro 12.9 charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Wykorzystanie premium materiałów, takich jak skóra czy trwałe tworzywa sztuczne, zapewnia optymalną ochronę oraz elegancki wygląd urządzenia.

Dodatkowe funkcje etui

Niektóre etui dla iPad Pro 12.9 oferują dodatkowe funkcje. Wśród topowych rozwiązań producenta znajdują się m.in. stojak do oglądania filmów lub miejsce na Apple Pencil.

Miejsce na Apple Pencil

Dla wielu użytkowników nieodłącznym elementem iPada PRO jest iPad Apple. Z tego powodu applowskie etui dla tego modelu często mają wbudowane miejsce lub magnetyczne mocowanie dla tego akcesorium. Zapewnia to łatwy dostęp i zwiększa bezpieczeństwo dla rysika, który zawsze znajduje się na swoim miejscu.

Kompatybilne z klawiaturą

Użytkownicy iPad Pro 12.9 często korzystają z zewnętrznych klawiatur. Dostępne w ofercie etui jest kompatybilne z oficjalnymi klawiaturami Apple oraz produktami innych marek. Funkcjonalność urządzenia możesz także zwiększyć kupują dodatkowe nośniki danych, słuchawki bezprzewodowe lub szkła ochronne.

Design i estetyka

Marka Apple jest znane z dbałości o szczegóły i elegancki design swoich produktów, które są ważne dla jej wiernych użytkowników. Etui dla iPad Pro 12.9 odzwierciedlają ten sam poziom staranności. Pokrowiec jest dostępny w różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu każdy użytkownik z łatwością dopasuje go do swoich preferencji.

Etui Apple iPad Pro 12.9 podsumowanie

Dzięki wysokiej jakości materiałom, praktycznym funkcjom dodatkowym i eleganckiemu designowi, etui oferowane przez Apple zapewniają optymalną ochronę i styl.

W naszej ofercie znajdziesz oryginalne akcesoria GSM również innych producentów. To m.in. etui LG, pokrowce HTC i etui na telefon Huawei.

Oferta telesalon.pl

Etui Apple iPad Pro 12 to nie wszystko! Być może przydadzą Ci się również:

pixel