Ładowarki Motorola

( ilość produktów: 14 )

Jeśli jest Ci potrzebna ładowarka do Twojego urządzenia Motorola i poszukujesz oryginalnego sprzętu, który zapewni niezawodność działania i bezpieczeństwo, odpowiednie ładowarki sieciowe znajdziesz właśnie w tej kategorii produktów.

Ładowarki sieciowe Motorola

Ładowarki sieciowe Motorola to niezbędne akcesoria GSM sprzedawane w naszym sklepie osobno lub w zestawie, wyposażone w odpowiednie kable Motorola.

Oryginalna, sieciowa ładowarka do urządzeń Motorola pozwoli Ci na skuteczne naładowanie Twojego urządzenia w każdym miejscu, w którym masz dostęp do gniazdka sieciowego: w pracy, w domu, autobusie czy w pociągu. Dziś standardowym rozwiązaniem są ładowarki z portem USB, do których pasuje kabel z odpowiednim gniazdem - możesz nabyć właściwy w naszym sklepie, w dziale obejmującym ładowarki do telefonu, kable i multimedia..

Większość oryginalnych ładowarek do urządzeń Motorola dostępnych w Telesalon.pl, wyposażona została w port USB A lub USB C. Niektóre posiadają zarówno gniazda typu A, jak i C - te modele pozwalają na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń niezależnie.

Szybki standard ładowania

Wybierając ładowarkę trzeba zwrócić uwagę na takie parametry techniczne jak prąd wyjściowy i napięcie. Każda z ładowarek obsługuje inny prąd i napięcie, które pomnożone przez siebie dają moc urządzenia. Im większa moc ładowarki, tym szybsze ładowanie, jednak ładowanie akumulatorów zależy również od zasilanego sprzętu. Obecnie niemal wszystkie nowsze urządzenia obsługują standard szybkiego ładowania, dzięki któremu baterie Motorola udaje się naładować w 100% w bardzo szybkim tempie.

Oferta telesalon.pl

Potrzebujesz też innych akcesoriów Motorola? Sprawdź również:

pixel