Etui Huawei P20 Pro, case, pokrowce

( ilość produktów: 6 )

Etui Huawei P20 Pro, case, pokrowce

W naszym sklepie oferujemy szeroki asortyment etui na telefon Huawei. W tej kategorii produktów Klienci znajdą wysokiej jakości, wyłącznie oryginalne pokrowce. Każdy z modeli doskonale chroni telefon przed urazami mechanicznymi i zarysowaniami zarówno z tyłu, jak i na krawędziach. Zabezpieczenie warto uzupełnić o dostępne również w naszym sklepie folie lub szkła ochronne na wyświetlacz telefonu.

Huawei - jak zabezpieczyć model telefonu P20 Pro?

W tej kategorii produktów oferujemy w Telesalon.pl akcesoria GSM dedykowane dla modelu Huawei P20 Pro w postaci pokrowców zabezpieczających przed uszkodzeniami mechanicznymi i zarysowaniami. Klient może wybierać spośród dostępnych opcji:

  • sztywna, transparentna nakładka na "plecki" P20 Pro,
  • silikonowa, miękka nakładka na tył telefonu - transparentna lub kolorowa ,
  • pancerne etui absorbujące wstrząsy.

Dużą popularnością cieszą się etui na telefon Huawei w postaci elastycznych, przezroczystych nakładek na tył wykonanych z silikonu. Taki pokrowiec to dobrze chroniona obudowa, a przy okazji gwarancja niemal niezmienionego designu urządzenia.

Klienci naszego sklepu wyrażają zainteresowanie również pokrowcami typu pancernego. Dostępne w asortymencie modele wyróżniają się wyjątkową jakością i funkcjonalnością. Zostały wykonane z elastycznego tworzywa TPU, które nie tylko doskonale dopasowuje się do kształtu telefonu, ale także zapewnia niezawodną ochronę przed uszkodzeniami. Choć przeznaczone przede wszystkim dla ochrony obudowy, w pewnym stopniu także zabezpieczy ekran smartfona Huawei.

Gruby materiał, z którego są wykonane pokrowce, dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa, chroniąc telefon przed uderzeniami, zarysowaniami czy upadkami. Jednak nasze etui to nie tylko kwestia zewnętrznego wyglądu. Wewnętrzna strona pokrowca, w celu zapewnienia maksymalnej amortyzacji podczas wstrząsów, została wyposażona w technologię Air Cushion. Dzięki temu, nawet podczas przypadkowych upadków czy uderzeń, Twój telefon Huawei P20 Pro będzie odpowiednio chroniony. To idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, które stawiają na stylowe akcesoria, które zapewniają skuteczną ochronę telefonu.

Jeśli poszukujesz pokrowca na smartfon innej marki, sprawdź dostępne w Telesalon.pl etui iPhone XS, pokrowce na urządzenia Sony, a także Samsung Note 9 etui clear view, lub etui na telefon Galaxy S8 Plus i inne. Z kolei jeśli interesuje Cię oferta akcesoriów Huawei, kiedy znajdziesz już właściwy futerał na Twój P20 Pro, zapraszamy Cię do odwiedzin na innych stronach naszego sklepu. Znajdziesz tutaj słuchawki przewodowe Huawei, rozmaite ładowarki sieciowe, indukcyjne oraz samochodowe a także, paski do smartwatchy Huawei, głośniki przenośne czy kable Huawei do transmisji i ładowania.

Oferta telesalon.pl

Najpopularniejsze kategorie firmy Huawei na telesalon.pl

pixel