Etui na telefon, case, pokrowce

( ilość produktów: 1778 )

Etui na telefon, case, pokrowce

W tej kategorii produktów w Teleasalon.pl dostępne są akcesoria GSM w postaci etui na telefon oraz pokrowców na tablety.

Transparentne etui na telefon - zachowują wygląd urządzenia

Etui transparentne występują w wielu wariantach - od miękkich, elastycznych i silikonowych, poprzez wykonane z twardego tworzywa sztucznego aż po opcję typu MagSafe. Te ostatnie, zaprojektowane przez firmę Apple, posiadają wbudowany magnes i dzięki temu umożliwiają bezprzewodowe ładowanie. Wystarczy połączyć iPhone'a z ładowarką MagSafe, a proces ładowania zostanie automatycznie uruchomiony, bez konieczności żadnych dodatkowych działań z Twojej strony. Warto podkreślić, że etui Apple MagSafe występują w różnych wariantach kolorystycznych, ale także jako transparentne.

Dlaczego twarde i silikonowe etui przezroczyste cieszą się tak dużą popularnością wśród kupujących? Dzięki transparentności nie wpływają znacząco na wygląd smartfona, pozwalając zachować telefon w niemal niezmienionym designie, co jest cechą cenioną przez wielu użytkowników.

Dobre etui silikonowe - elastyczne i niedrogie

Etui silikonowe cieszą się dużą popularnością wśród kupujących. Użytkownicy lubią je za miękkość i elastyczność. Dzięki tym cechom pokrowiec łatwo założyć na telefon oraz równie łatwo zdjąć. Dodatkowo, delikatny materiał chroni przed zarysowaniami smartfona od wewnątrz oraz jest przyjemny w dotyku. Silikonowe etui na telefon są dostępne w wielu kolorach - od minimalistycznych bieli, szarości, antracytów i czerni, poprzez delikatne pastele, aż po nasycone, żywe barwy. Pokrowiec silikonowy ma formę ochrony na tył telefonu oraz jego boki. Warto uzupełnić go o szkło hartowane czy folię ochronną.

Twarde case na telefon

W naszym sklepie kupisz nie tylko miękkie etui silikonowe, ale także pokrowce wykonane z tworzyw twardych. Zwykle są one nieco grubsze niż warianty elastyczne, ale doskonale chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi. Przykładem może być tu wykonane z poliuretanu etui LG. Oczywiście taki wariant pokrowca posiada obecnie niemal każda marka. Etui twarde występują najczęściej w formie nakładek na "plecki" smartfona, niekiedy z równie twardymi bokami, a innym razem w połączeniu z rozciągliwymi i dobrze przylegającymi do krawędzi obrzeżami z materiałów miękkich. W Telesalon.pl kupisz również twarde etui książeczkowe wykonane z tworzywa sztucznego. Niejeden model telefonu świetnie sprawdzi się w takim pokrowcu. Książeczkowe etui z klapką wykonane z twardego tworzywa występują niekiedy z w wersji z "okienkiem", które bez otwarcia przedniej obudowy pozwala obserwować np. przychodzące powiadomienia.

Ciekawym wariantem etui z klapką są pokrowce dedykowane smartfonom marki Sony. Wyposażono je w przezroczystą klapkę, która nie tylko pełni funkcję ochronną, a także zapewnia doskonałą widoczność wyświetlacza po zamknięciu, ale również umożliwia korzystanie z ekranu telefonu przez tę klapkę. Warto podkreślić staranność wykonania etui - chroniąc smartfon przed uszkodzeniami z zewnątrz, zapewnia ono także ochronę przed zarysowaniami przez pokrowiec dzięki zastosowaniu wewnątrz miękkiego i delikatnego materiału.

Pancerne etui na smartfon

W Telesalon.pl znajdziesz również  rozwiązania stworzone dla tych użytkowników, którzy cenią sobie niezawodność, wytrzymałość i solidną ochronę dla swojego telefonu w każdych warunkach. Nasze najmocniejsze etui zostały zaprojektowane specjalnie po to, aby skutecznie absorbować wstrząsy i chronić Twój telefon, nawet w trudniejszych sytuacjach.

Dostępne w naszym sklepie przykładowe pancerne etui na telefon Huawei wykonano z tworzywa termoplastycznego (TPU), co zapewnia im nie tylko trwałość, ale także elastyczność, która jest kluczowa w absorbowaniu sił uderzeń. Dodatkowo, etui są wyposażone w teksturowane akcenty z włókna węglowego, które nie tylko nadają efektowny wygląd, ale także zwiększają przyczepność w dłoni, co ma znaczenie szczególnie w dynamicznych sytuacjach.

Innym przykładem takiego rozwiązania jest pancerny pokrowiec Air Armor stworzone przez renomowaną markę ESR. To akcesorium, które łączy wytrzymałość z minimalistycznym designem. Przezroczysta konstrukcja z twardych plecków oraz elastycznej ramki jest doskonale dopasowana do kształtu smartfona, jednocześnie ujawniając jego oryginalny wygląd. Dodatkowe wzmocnienia w postaci technologii Air-Guard skutecznie chronią urządzenie przed wstrząsami i upadkami, zapewniając mu solidną osłonę w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń.

Eleganckie i ponadczasowe skórzane etui na telefon

Akcesoria GSM reprezentowane są w naszym sklepie również przez etui wykonane ze skóry ekologicznej i naturalnej. Poza książeczkowymi, często z miejscem na karty płatnicze czy dokumenty, dostępne są także nakładki na tył oraz, rzadziej spotykane wsuwki, które reprezentują np. pokrowce HTC. W zależności od ostatecznej formy skórzanych etui, uzupełnia się je często o szkła hartowane i folie ochronne w celu pełnego zabezpieczenia Twojego smartfona.

Poza etui na telefony, w tej kategorii produktów Klienci naszego sklepu znajdą także pokrowce na tablety - dostępne są opcje z klawiaturą lub bez, w zależności od modelu urządzenia oraz preferencji użytkownika.

Oferta telesalon.pl

Najpopularniejsze kategorie pokrowców na telefon na telesalon.pl:

pixel