Zamów do godziny 15:00 a paczkę nadamy dziś!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Odstąpienie od umowy

 • Prawo do odstąpienia od umowy
  1. Wyłącznie klient będący Konsumentem, lub Przedsiębiorca z uprawnieniami Konsumenta, ma prawo odstąpić od Umowy sprzedaży zawartej ze Sprzedawcą w ciągu 30 dni, nie podając przyczyny.
  2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie towaru lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa, weszła w posiadanie towaru.
  3. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub informacja przekazana pocztą elektroniczną).
  4. Mogą Państwo skorzystać z naszego wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
  5. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
  6. Pamiętaj o dołączeniu dowodu zakupu do przesyłki zwrotnej. Zwracany przedmiot powinien być starannie zapakowany, aby zabezpieczyć go przed uszkodzeniem w trakcie transportu. Prosimy o nie przyklejanie etykiet adresowych bezpośrednio na opakowaniu zwracanego produktu.
  7. Zgodnie z polskim prawem możliwość zwrotu 14 dniowego dotyczy tylko Konsumentów lub Przedsiębiorców Indywidualnych. Oznacza to, że kupując produkt na użytek firmy nie będziesz mógł skorzystać ze zwrotu 14 dniowego.
 • Skutki odstąpienia od umowy
  1. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
  2. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej
 • Obsługą zwrotów zajmuje się Firma Handlowo-Usługowa Karol Halicki, ul. Targowa 21 16-150 Suchowola, NIP: 5451672141, REGON: 200180148.
 • Zwroty prosimy kierować na adres Telesalon ul. Stanisława Moniuszki 6 00-007 Warszawa.
 • pixel