Części do telefonów i narzędzia serwisowe

( ilość produktów: 3429 )

Części do telefonów i narzędzia serwisowe

W Telesalon.pl oferujemy akcesoria GSM, których zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa i energii oraz podniesienie komfortu użytkowania smartfonów oraz tabletów, a także smartwatchy. W tej kategorii produktów znajdziesz części zamienne do naprawy telefonu, zegarka czy tabletu, dzięki którym możliwe jest przywrócenie pełnej sprawności uszkodzonym urządzeniom.

Naprawy telefonów - jakie części zamienne znajdziesz w naszej ofercie?

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór elementow do rożnych modeli smartfonów, tabletów i smartwatchy, pomocnych w naprawie telefonów i innych urządzeń mobilnych. Znajdziesz  tu wyłącznie oryginalne części zamienne pochodzące od znanych na rynku producentów. Nie sprzedajemy zamienników, dzięki czemu korzystając z naszych usług zawsze masz pewność wysokiej jakości i kompatybilności produktów.

Posiadamy w sprzedaży niemal każdą potrzebną część do telefonów komórkowych i tabletów. Cieszymy się, że możemy dostarczyć Ci zarówno podatne na uszkodzenia mechaniczne wyświetlacze, które stanowią wizualny i funkcjonalny rdzeń Twojego urządzenia, jak i szkła aparatów oraz same aparaty, byś mógł cieszyć się doskonałą jakością zdjęć. Te elementy, mimo powszechnego stosowania etui, a także zaopatrzenia w folie ochronne czy szkło hartowane, najbardziej narażone są na uszkodzenia mechaniczne i stanowią jedne z najczęściej poszukiwanych przez użytkowników części.

Nasz asortyment obejmuje również moduły elektroniczne, które można łatwo zamontować i w ten sposób przywrócić urządzeniu pełnię funkcjonalności. W ofercie znajdziesz m.in. taśmy główne połączeniowe, taśmy przycisków bocznych, czytniki linii papilarnych, płytki ze złączem ładowania, złącza słuchawkowe, mikrofony, głośniki dzwonków i głośniki rozmów.

Poza elektroniką oferujemy także praktyczne akcesoria, takie jak szufladki na karty SIM i micro SD oraz przewody antenowe, które zapewniają prawidłowe działanie Twojego urządzenia. Nasze taśmy klejące do wyświetlaczy umożliwiają bezpieczny montaż nowych ekranów.

Dostarczamy również kompleksowe rozwiązania, takie jak całe korpusy i obudowy urządzeń, byś mógł przywrócić swojemu smartfonowi oryginalny wygląd. Dodatkowo, oferujemy baterie oraz klapki do baterii dedykowane odpowiednim modelom i kolorom telefonów.

Zestawy naprawcze

Dużym zainteresowaniem naszych Klientów cieszą się zestawy naprawcze, dzięki którym można samodzielnie poradzić sobie z taką naprawą jak wymiana korpusu obudowy i przywrócić urządzeniu pełną funkcjonalność. W przypadku zestawów do naprawy telefonów, ich zawartość jest zawsze dostosowana do modelu konkretnego urządzenia oraz rodzaju produktu. Oferowane zestawy zapewniają kompleksowe rozwiązania, umożliwiające skuteczną naprawę urządzenia. Każdy zestaw jest skomponowany w taki sposób, żeby zapewnić użytkownikom niezbędne elementy i narzędzia do wykonywania precyzyjnych napraw. W jego skład mogą wchodzić np.:

  • ramka obudowy, czyli element, który stanowi podstawę konstrukcyjną i chroni wnętrze telefonu. Wymiana ramki może być niezbędna w przypadku uszkodzeń mechanicznych lub estetycznych,
  • taśma do mocowania, zapewniająca stabilne zamocowanie poszczególnych elementów obudowy, takich jak tylna obudowa czy wyświetlacz,
  • moduł do mocowania obiektywów tylnych - w zestawach do naprawy aparatów często znajdują się moduły, które umożliwiają zamianę tylnej kamery w przypadku awarii lub uszkodzenia,
  • zestaw śrubek - ten drobny element może okazać się kluczowy, ponieważ odpowiednio dobrane śrubki zapewniają właściwe mocowanie części zestawu,
  • specjalistyczne narzędzia - dla przeprowadzenia napraw, takich jak wymiana wyświetlacza czy baterii, mogą być potrzebne specjalistyczne narzędzia, np. precyzyjne śrubokręty, przyssawki, otwieracze i inne.

Warto podkreślić, że dostępność i zawartość konkretnego zestawu może się różnić w zależności od producenta, modelu telefonu oraz rodzaju naprawy. Bez względu na to, czy chodzi o wymianę ekranu, aparatu czy innych elementów, odpowiednio skomponowany zestaw do naprawy telefonów zapewni użytkownikowi wszystko, co potrzebne do jej wykonania w sposób precyzyjny i efektywny.

Producenci - napraw swój telefon niezależnie od marki

Oferta naszego sklepu w zakresie części zamiennych jest bogata nie tylko pod względem różnorodności dostępnych elementów, ale także z uwagi na dostęp do części przeznaczonych do napraw telefonów, tabletów czy smartwatchy rozmaitych marek. Wśród naszych produktów znajdują się części zamienne Xiaomi, części zamienne Sony, a także Samsung, Nokia, czy iPhone od Apple oraz części LG i części do Huawei. Poza tymi popularnymi i znanymi powszechnie markami, na naszą pomoc mogą liczyć także Klienci będący użytkownikami mniej znanych czy wręcz niszowych smartfonów, takich jak np. Oppo, Realme czy ZTE.

Kiedy znajdziesz już w Telesalon.pl poszukiwane przez Ciebie części do Twojego smartfona lub innego urządzenia mobilnego, zapraszamy Cię do odwiedzin na innych stronach naszego sklepu. Oferujemy tu liczne produkty zapewniające bezpieczeństwo Twoich urządzeń, a także poprawiające komfort ich użytkowania. Poza pokrowcami, ładowarkami czy kablami oraz adapterami, możesz kupić u nas również słuchawki przewodowe i bezprzewodowe, a także głośniki Bluetooth i inne akcesoria.

Oferta telesalon.pl

Inne popularne kategorie części do telefonów i narzędzi serwisowych na telesalon.pl

pixel