Słuchawki przewodowe, z kablem

( ilość produktów: 66 )

Wybierając słuchawki, zależy Ci przede wszystkim na dobrym stosunku jakości do ceny? Modele przewodowe to optymalny wybór dla Ciebie. Wysokiej klasy słuchawki z przewodem są stosunkowo niedrogie i zdecydowanie tańsze niż słuchawki bezprzewodowe. Jednocześnie gwarantują dobrą jakość dźwięku podczas słuchania muzyki, podcastów czy oglądania filmów. Niektóre modele dodatkowo wyposażone są we wbudowany mikrofon, dlatego będą odpowiednie dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Inne, nauszne zamknięte, pozwalają wychwycić każdy najdrobniejszy odgłos. Sprawdź, jakie słuchawki przewodowe douszne i nauszne o paśmie przenoszenia nawet 20 - 20000 Hz, oferujemy w naszym sklepie z oryginalnymi akcesoriami i częściami telesalon.pl. Zwróć też uwagę, że znajdziesz u nas wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości.

Słuchawki przewodowe nauszne

Budowa słuchawek nausznych pozwala na czerpanie dużej przyjemności z odbierania muzyki czy podczas streamowania. W kategorii tej wyróżnia się standardowe słuchawki nauszne, jak również słuchawki nauszne zamknięte. Głównym producentem, którego sprzęt sprzedajemy, jest doskonale znane melomanom JBL. Marka ta oferuje m.in. słuchawki nauszne zamknięte z muszlą za przetwornikiem. Znajdą one zastosowanie, gdy zależy Ci na pełnym, świadomym odbiorze muzyki i kluczowe jest też dla Ciebie, aby słuchawki były wygodne podczas wielogodzinnych odsłuchów. Wśród przewodowych słuchawek nausznych wyróżniają się m.in. takie wersje jak T450.

Jeśli chcesz sparować słuchawki nauszne ze sprzętami mobilnymi Apple, wybierz produkt marki Beats by Dr. Dre. W tych słuchawkach jakość dźwięków naprawdę pozytywnie zaskakuje! Słychać w nich głęboki bas, czyste wysokie częstotliwości i wyważony środek, ponieważ ich pasmo przenoszenia wynosi 20 - 20000 hz. Ciekawa jest też ich konstrukcja. Budowa słuchawek opiera się na pałąku z lekkiej stali nierdzewnej, która odznacza się sprężystością i wytrzymałością. Do tego dodaj nieplączący się kabel i możliwość regulacji nauszników w osi pionowej i masz słuchawki do telefonu niemal idealne.

Douszne słuchawki przewodowe

Oddzielną, zdecydowanie większą kategorię słuchawek przewodowych stanowią douszne słuchawki przewodowe. Określane jako dokanałowe słuchawki na kablu mają wiele zalet. Jakich? Budowa słuchawek sprawia, że do ucha wkładane są niewielkie elementy. Mogą więc one pozostać niewidoczne, gdy zależy Ci na dyskrecji lub dokładanym dopasowaniu słuchawek do kanału słuchowego. Przewodowe słuchawki mają przeważnie zamontowane w górnej części kabla mikrofon. Pozwala to na prowadzenie rozmów podczas ruchu, np. biegania, ale też regulację głośności muzyki bez konieczności wyciągania z kieszeni telefonu czy mobilnego odtwarzacza muzyki. Przewodowe i dokanałowe wersje słuchawek sprawdzonych producentów mają przeważnie szerokie pasmo przenoszenia. Dzięki temu dźwięk jest bogatszy.

Nie wiesz, który z modeli słuchawek dokanałowych wybrać? Oferujemy różnorodne akcesoria GSM, w tym wersje słuchawek z mikrofonem na kablu, z wymiennymi nakładkami gumowymi o różnych rozmiarach, które będą kompatybilne z urządzeniami wielu producentów. Jeśli zależy Ci na konkretnym wyglądzie słuchawek, zwróć uwagę na kolor poszczególnych produktów. Szczególnie popularny, m.in. przy produktach Apple, jest kolor biały. Sprawdź naszą ofertę na słuchawki przewodowe:

To nie wszystko! Kupisz u nas też m.in. powerbanki, ładowarki do telefonu i głośniki Bluetooth, a także wszelkiego typu osprzęt niezbędny do komfortowego korzystania z telefonu czy innego rodzaju urządzeń mobilnych.

pixel