HTC - oryginalne akcesoria GSM i części zamienne

( ilość produktów: 122 )

Dostępne w naszym sklepie akcesoria GSM HTC obejmują zarówno etui, słuchawki HTC, ładowarki HTC i kable HTC, jak i duży asortyment części zamiennych przeznaczonych do smartfonów tej popularnej marki. Jeśli więc chcesz zabezpieczyć Twój telefon przed zarysowaniami czy urazami, albo jeżeli potrzebujesz do niego części zamiennych, koniecznie sprawdź oferowane produkty.

Pokrowce, części i gadżety GSM

Akcesoria GSM HTC to szeroki wybór pokrowców na smartfony. Asortyment obejmuje zarówno popularne, elastyczne i miękkie pokrowce silikonowe, jak i inne rozwiązania, np. transparentne case z twardego tworzywa sztucznego, czy charakterystyczne dla marki etui Double Dip. Te pokrowce HTC przyjmują postać sztywnej nakładki na tył telefonu z wymiennymi końcówkami w różnych kolorach. Dzięki zakończeniom nakładek widocznym zarówno z tyłu, jak i od frontu telefonu, Twój smartfon może zmieniać swój wygląd w zależności od Twojego nastroju czy stylizacji.

Poza etui w formie nakładek, użytkownicy smartfonów HTC mogą liczyć również na pokrowce książeczkowe. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa, posiadają we frontowej części wycięcia na głośniki HTC, a także dyskretny, wytłaczany napis HTC. Etui dla smartfonów HTC dostępne w naszym sklepie to nie tylko zaprezentowane opcje - jest ich dostępnych znacznie więcej, a poszczególne propozycje różnią się między sobą dość znacznie, co zapewnia Klientom szeroki wybór wersji.

W Telesalon.pl, poza pokrowcami znajdziesz również rozmaite części serwisowe do telefonów HTC. Jeśli więc poszukujesz takich elementów jak płytka ze złączem micro USB, moduł wibracji, czytnik linii papilarnych czy głośnik do rozmów lub dzwonków, z pewnością znajdziesz je w naszym sklepie. Zaopatrzysz się tu również w taśmy główne i taśmy przycisków bocznych, a także klapki baterii, wyświetlacze oraz kieszenie na kartę SIM i micro SD.

Zaprezentowany asortyment nie wyczerpuje propozycji, jakie mamy dla naszych Klientów. Poza częściami i etui możesz nabyć w naszym sklepie także uchwyty samochodowe HTC, ładowarki samochodowe HTC, słuchawki przewodowe, a także wiele innych przydatnych gadżetów.

pixel