Powerbanki

( ilość produktów: 21 )

Chcesz mieć pewność, że nigdy nie zabraknie Ci mocy w smartfonie czy tablecie? Zaopatrz się w Powerbank - to zagwarantuje, że nie trzeba będzie nerwowo szukać gniazdka sieciowego w celu podpięcia ładowarki i naładowania urządzenia. W naszej ofercie znajdziesz powerbanki o mniejszej i większej pojemności, mające gniazda micro USB i USB typu C.

W jaki sposób wybrać najlepszy dla siebie? Przeczytaj i dowiedz się tego!

Powerbank - możliwość ładowania w każdej sytuacji

Powerbanki to nic innego jak przenośne akumulatory energii. Dzięki temu możesz zabrać powerbank do samochodu, na pieszą wycieczkę, pod namioty, do autokaru podczas wakacyjnego wyjazdu - dosłownie wszędzie. Taka przenośna ładowarka zaopatrzona jest zazwyczaj dwa złącza - gniazdo USB oraz micro USB. W przypadku USB zazwyczaj jest to port typ C umożliwiający szybkie ładowanie urządzeń mobilnych, jak telefon czy tablet.

Ładowany sprzęt podpina się do powerbanku za pomocą kabla. Jeśli nie ma go w zestawie, możesz wykorzystać do tego kabel USB od ładowarki telefonu. W zależności od ilości dostępnych portów da się ładować w tym samym czasie jedno urządzenie lub dwa. Dlatego wykorzystasz powerbank do równoczesnego zasilania dwóch urządzeń jednocześnie, np. smartfona i tabletu, dwóch smartfonów lub dwóch tabletów.

Istotna jest pojemność powerbanku. W przypadku najbardziej zaawansowanych jest to 20000 mAh. To ilość mocy wystarczająca do tego, aby 5-6 razy naładować do pełna smartfon. Jeśli taka pojemność nie jest Ci potrzebna, możesz wybrać do ładowania swoich urządzeń model mający mniejszą moc.

Co łączy wszystkie powerbanki to kompaktowe rozmiary. Wszystkie modele są na tyle niewielkie, że bez problemu zmieszczą się do plecaka, torebki czy nawet większej kieszeni.

Powerbanki - wybór

Większość powerbanków wyposażonych w USB typu C obsługuje funkcję power delivery. Jest to inteligentny system ładowania, dopasowujący prąd wyjściowy do potrzeb urządzenia. Możesz dzięki temu mieć pewność, że natężenie prądu będzie zawsze optymalnie dopasowane do obu ładowanych urządzeń jednocześnie. Na tym nie koniec zalet. Przenośne ładowarki obsługują także quick charge, czyli technologię odpowiedzialną za szybkie ładowanie. W tym przypadku nie jest nawet potrzebny port USB typu C.

Kolejne rozwiązanie, która pomaga szybciej naładować baterię, to fast charge. Przeznaczone jest dla urządzeń Apple, a do jego wykorzystania potrzebny będzie port USB typ C. Nie jest to problem, ponieważ posiadamy liczne ładowarki wyposażone w port USB typ C.

Ostatnia technologia tego typu została stworzona dla wszystkich urządzeń mobilnych - niezależnie od producenta. Nazywa się ultra charge. Oferowana przez nią możliwość ładowania z maksymalną szybkością skraca czas potrzebny na przeprowadzenie tej czynności, dzięki czemu nie musisz długo czekać, aby cieszyć się naładowanym urządzeniem.

O czym należy pamiętać?

Jeśli chcesz nabyć powerbank, w celu optymalnego wyboru musisz ustalić kilka rzeczy. Pierwsza - czy potrzebujesz tylko portu USB typu C, czy też przyda się również port micro USB? Druga - jak dużej pojemności potrzebujesz? Pojemność powerbanka powinna wynikać z rzeczywistych potrzeb. Jeśli będziesz korzystać z niego tylko od czasu do czasu i planujesz ładować jedno-dwa urządzenia, wówczas nie potrzebujesz dużej.

Rzecz trzecia to dodatkowe funkcje, czyli obsługa wspomnianych wcześniej technologii odpowiedzialnych za szybkie ładowanie. Jeśli Twój telefon ma dla nich wsparcie, wówczas warto wybrać powerbank, który je obsługuje. Kolejnym kryterium wyboru będzie komfort obsługi. Wybrany model może mieć niewielki wyświetlacz, który pokazuje stan baterii. Niektóre powerbanki mają zamiast tego diodę, której kolor sygnalizuje poziom dostępnej mocy.

Powerbank w dobrej cenie - wybierz już dzisiaj

Jeśli chcesz cieszyć się przenośną ładowarką, nie musisz wydawać w tym celu większych kwot. W naszej ofercie wszystkie produkty tego typu dostępne są w atrakcyjnych cenach - nie ma przy tym znaczenia pojemność czy ilość portów USB i micro USB. Co warto podkreślić, są one uniwersalne. Obsługują urządzenia z systemem Android, iOS i innymi. Posłużą do urządzeń marki Samsung, Xiaomi, Apple, LG i innych.

Dlatego zdecyduj, jaka pojemność będzie dla Ciebie najlepsza, zobacz, które produkty spełniają Twoje wymagania i zamów wybrany już dzisiaj!

Oferta telesalon.pl

Powerbanki to nie wszystko! Być może przydadzą Ci się również inne akcesoria GSM i części zamienne:

pixel