Uchwyty na telefon do samochody

( ilość produktów: 6 )

Uchwyty na telefon do samochodu

Dostępne w tej kategorii produktów akcesoria GSM obejmują uchwyty na telefon do samochodu. Poszukując najlepszego wariantu możesz zdecydować się na jedno z popularnych rozwiązań: uchwyt grawitacyjny albo magnetyczny na kratkę nawiewu, lub też montowany bezpośrednio na kokpicie uchwyt wyposażony w naklejkę.

Uchwyt samochodowy z naklejką

Są to uchwyty samochodowe przeznaczone do montażu na desce rozdzielczej. Podstawa uchwytu zaopatrzona jest w naklejkę opracowaną w taki sposób, żeby dobrze przyklejała się na deskę rozdzielczą, niezależnie od materiału, z jakiego został wykonany ten element - wyjątek stanowią tu kokpity pokryte materiałami o słabej przyczepności, np. typu suede. W przypadku tego rodzaju uchwytów, trzeba starannie dobrać miejsce montażu, ponieważ raz przyklejony uchwyt po oderwaniu nie będzie nadawał się do użytkowania. Mimo tej niedogodności, takie akcesorium to wygodne rozwiązanie dla większości kierowców. W naszym sklepie oferujemy m.in. uchwyt samochodowy HTC wykonany w tej technologii.

Magnetyczne uchwyty samochodowe

Tę grupę produktów dostępnych w Telesalon.pl reprezentują uchwyty do montażu na kratce wentylacyjnej. Jeśli interesuje Cię uchwyt samochodowy Apple, czy uchwyt na telefon Samsung, albo na smartfon dowolnej innej marki, możesz skorzystać z tego wariantu. Dostępne w naszym sklepie uchwyty magnetyczne cechują się niewielkimi wymiarami oraz bardzo oszczędnym designem. Po zamocowaniu w kratce, widoczny jest jedynie niewielkie koło magnesu, do którego przymocowuje się telefon. Oczywiście uchwyt samochodowy tego typu pozwala na dowolne manewrowanie pozycją smartfona - od pionowej do poziomej, co jest bardzo wygodne w czasie jazdy, umożliwiając zarówno obsługę nawigacji, jak i zapewniając łatwość odtwarzania ulubionej muzyki czy po prostu rozmowę telefoniczną.

Uchwyt grawitacyjny na kratkę nawiewu

Uchwyty montowane na kratce nawiewu stanowią praktyczne rozwiązanie, które sprawdza się niemal w każdym samochodzie. Nie wymaga ingerencji w wewnętrzne elementy wyposażenia auta, co jest dodatkowym atutem. Niektóre z dostępnych modeli pozwalają na mocowanie na kratce nawiewu w pionowej lub poziomej orientacji, dostosowując się do indywidualnych potrzeb kierowcy. Konstrukcja każdego uchwytu została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie użytkowania oraz ochronie zarówno telefonu, jak i kratki nawiewu przed ewentualnymi uszkodzeniami czy zarysowaniami.

Praktyczna cecha uchwytu polega na jego zdolności do dopasowania do standardowych wymiarów telefonu. Niezależnie od modelu czy rozmiaru urządzenia, uchwyt na telefon jest w stanie zapewnić pewne i stabilne umocowanie, niezależnie od tego czy funkcjonuje jako uchwyt na telefon Huawei, Nokia, Samsung czy inny. Co więcej, większość dostępnych uchwytów potrafi dostosować się nawet do smartfonów zaopatrzonych w solidne etui ochronne, eliminując potrzebę ich zdejmowania.

Ciekawym wariantem tej podkategorii produktów są uchwyty wyposażone w automatyczne otwieranie po wygaszeniu silnika samochodu - w naszej ofercie znajdują się również takie modele, dodatkowo wyposażone w ładowarkę indukcyjną.

Oferta telesalon.pl

Inne popularne kategorie uchwytów do samochodu na telesalon.pl

pixel