Ładowarki sieciowe

( ilość produktów: 86 )

Dostępne w naszym sklepie akcesoria GSM obejmują m.in. ładowarki sieciowe, z których ofertą możesz zapoznać się w tej kategorii produktów. Różnorodność dostępnych rozwiązań pozwoli znaleźć Ci odpowiedni zasilacz, niezależnie od tego, czy poszukujesz urządzenia zapewniającego szybkie ładowanie, więcej niż jedno złącze, czy też niestandardowe gniazdo. W Telesalon.pl kupisz odpowiednią ładowarkę do domu i pracy, kompatybilną z Twoim sprzętem.

Ładowarka sieciowa niezbędna dla urządzeń mobilnych

Ładowarki sieciowe stanowią szeroki asortyment urządzeń, które umożliwiają dostarczanie energii elektrycznej do akumulatorów urządzeń mobilnych, takich jak telefony komórkowe, tablety, czy zegarki smartwatch. Kluczowymi parametrami technicznymi ładowarki do telefonu są prąd wyjściowy (wyrażony w amperach) oraz napięcie (wyrażone w woltach). Każda ładowarka jest zaprojektowana tak, aby dostarczać określony prąd i napięcie, które, gdy pomnożymy je, dają całkowitą moc urządzenia.

Istotną zależnością jest, że im większa jest moc urządzenia (czyli iloczyn prądu i napięcia), tym szybciej będzie się ładowało podłączone urządzenie. Warto jednak zaznaczyć, że rzeczywisty czas ładowania akumulatorów zależy również od specyfikacji i możliwości podłączonego urządzenia. Współczesne sprzęty mobilne zazwyczaj obsługują tzw. szybkie ładowanie, które pozwala na uzyskanie 100% naładowania baterii w stosunkowo krótkim czasie.

W Telesalon.pl dostępne są ładowarki wielu renomowanych producentów. Najpopularniejsze kategorie produktowe to:

Poszukując dobrego zasilacza do swojego telefonu, smartwatcha czy innego sprzętu, na pewno znajdziesz odpowiedni.

Szybkie ładowanie telefonów i innych urządzeń

Dzięki zastosowaniu technologii szybkiego ładowania, nawet w ciągu kilkunastu minut możliwe jest osiągnięcie pełnego naładowania baterii. Oczywiście, konkretny czas naładowania zależy od pojemności akumulatora w zasilanym urządzeniu i od tego, ile energii zostało w nim zużyte.

Warto również zaznaczyć, że producenci urządzeń mobilnych oraz ładowarek wprowadzają różne technologie i nazwy dla swoich rozwiązań szybkiego ładowania, na przykład "Quick Charge" od Qualcomm czy "Power Delivery" od USB Implementers Forum. Dlatego przed zakupem warto sprawdzić kompatybilność ładowarki z konkretnym urządzeniem, aby wykorzystać możliwości szybkiego ładowania w pełni. Wiele standardów, jak np. SUPERVOOC, w które wyposażone są niektóre ładowarki dostępne w naszym sklepie, nie uniemożliwia zasilania urządzeń niekompatybilnych ze standardem. Sprzęt z funkcją SUPERVOOC po prostu ładuje się bardzo szybko, podczas gdy niewyposażony w standard - wolniej, tak jak w przypadku zwykłej ładowarki.

 Ładowanie kilku urządzeń jednocześnie

Różnorodność ładowarek sieciowych dostępnych w naszym sklepie jest bardzo duża. Niektóre posiadają wbudowany kabel USB C czy innego typu, kolejne modele wymagają zaopatrzenia w kable do telefonu i adaptery niezbędne, żeby podłączyć ładowarkę do sprzętu, a jeszcze inne oferują ładowanie smartfona, słuchawek czy głośnika Bluetooth jednocześnie. Oczywiście liczba zasilanych urządzeń zależy od liczby dostępnych złącz. Warto podkreślić, że najczęściej takie zasilacze wyposażone są w gniazda USB typu A i typu C, ponieważ takie są w powszechnym użyciu.

A jeśli poza zasilaniem sieciowym poszukujesz innych rozwiązań, sprawdź nasze ładowarki samochodowe, stacje dokujące do telefonu, ładowarki indukcyjne i klawiatury do telefonu.

pixel