Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth Apple

( ilość produktów: 7 )

Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać do sprzętów Apple? Najlepiej modele z logo tego producenta, ale nie tylko. W naszej ofercie mamy zarówno łączące się przez Bluetooth oryginalne słuchawki Apple nauszne i douszne, jak również kompatybilne m.in. z iPhone'ami, iPadami i iPodami modele renomowanej marki AKG. Niezależnie od tego, co wybierzesz, zaskoczą Cię minimalistycznym designem oraz ergonomiczną budową. Co najważniejsze - gwarantują one także dźwięk wysokiej jakości podczas słuchania muzyki, oglądania filmów, telekonferencji czy rozmów telefonicznych.

Słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods

Słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods jak większości osób kojarzą Ci się z popularnymi "pchełkami"? Niewielkie słuchawki douszne zaskakują swoją konstrukcją. Nie są spięte kablem i przechowuje się je w specjalnym etui. U nas możesz kupić m.in. oryginalne etui ładujące Apple Wireless Charging Case w wersji MagSafe lub Lightning, a także tańszy futerał Speck Presidio Pro. Słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods pozwalają na słuchanie dźwięku przestrzennego i opcję dynamicznego śledzenia ruchu głowy. W wyższych modelach zastosowano także technologię aktywnej redukcji hałasu. Zarówno słuchawki, jak i etui do ich przechowania, które stanowi podstawowe wyposażenie, odporne są także na działanie wody i wilgoci, np. potu.

Douszne słuchawki Apple AirPods Pro pozwalają cieszyć się muzyką przez nawet 6 godzin ciągłego słuchania. Niższe modele gotowe są do ciągłego użycia o godzinę krócej. Czym wyróżniają się niezależnie od wersji? O słuchawkach AirPods nie bez powodu mówi się, że są jednymi z najwygodniejszych na rynku. Są lekkie i doskonale dopasowane do budowy ucha. W jego kanale układają się pod takim kątem, aby jednocześnie zapewnić Ci wygodę, ale też optymalnie skierować fonię do przewodu słuchowego. Słuchawki te są także komfortowe, jeśli korzystasz z różnych urządzeń Apple. Przełączają się automatycznie między nimi, a słuchawka rozpoznaje, dzięki czujnikowi odróżniającego skórę od innych powierzchni, wie, kiedy ma się uruchomić. W zestawie AirPods dostajesz słuchawki douszne Apple AirPods, kabel Apple z Lightning na USB C oraz etui ładujące. Wszystkie produkty z naszej oferty zostały wyprodukowane dla Apple.

Bezprzewodowe słuchawki do Apple od AKG

Jakie inne słuchawki bezprzewodowe będą dobrze współpracować ze sprzętami Apple? Sprawdź naszą ofertę słuchawek Bluetooth marki AKG by Harman stworzone dla osób, które chcą słuchać piosenek podczas uprawiania sportu. Są to słuchawki do telefonu douszne z wygodnym zaczepem zapewniającym komfortowe dopasowanie do ucha. Połączone są krótkim, plecionym, a przez to bardziej wytrzymałym kablem na szyję. Zamontowany jest na nich mikrofon, który pozwala sterować muzyką i odbierać połączenie w trakcie ruchu bez konieczności sięgania po telefon. Każdy model słuchawek AKG wyposażony jest dodatkowo w elementy odblaskowe. Zwiększają one bezpieczeństwo użytkownika. Niektóre wersje odznaczają się tak wysoką wodo- i bryzgoszczelnością, że można z nich korzystać nawet podczas deszczu! Sprawdź nasz wybór słuchawek tego producenta zarówno w wersji z mikrofonem, jak i bez mikrofonu.

Słuchawki AKG by Harman to sprzęt, który zadowoli nawet wybrednych melomanów i odbiorców. Oferują one szerokie pasmo przenoszenia, gwarantując czyste i wyraziste dźwięki słuchanej muzyki, rozmowy, filmu itp. niemal jak wysokiej klasy nauszne słuchawki przewodowe. Wyróżniają się ergonomiczną budową, lekkością oraz wymiennymi gumkami. Urządzenie to wyposażone jest w pojemny akumulator, dzięki któremu możesz słuchać muzyki z ich użyciem nawet przez 8 godzin! Na nowo naładujesz je nie w godzinę, a w zaledwie 15 minut. W słuchawkach AKG Y100 wykorzystano technologię Ambient Aware. Pozwala ona kontrolować dźwięki otoczenia. Będą one pasować do każdego mobilnego urządzenia nie tylko Apple, ale też innych producentów. Poszczególne modele słuchawek dousznych AKG różnią się kolorem, specyfikacją techniczną. Kup je u sprawdzonego sprzedawcy telesalon.pl. Kupisz u nas też gadżety innych producentów, np.:

Wszystkie akcesoria GSM, które oferujemy, to oryginalne produkty najwyższej jakości. Sprawdź również inne popularne produkty Apple:

pixel