Głośniki przenośne Apple

( ilość produktów: 1 )

Kiedy myślimy o Apple, najczęściej przychodzą nam na myśl iPhone'y, Macbooki oraz iPady. Jednak marka ta posiada w swojej ofercie również głośniki przenośne, które zyskały duże uznanie wśród fanów marki z jabłkiem w logo.

Dlaczego warto wybrać głośniki Apple?

Głośniki przenośne Apple to nie są zwykłe głośniki do słuchania muzyki. Tym się różnią od urządzeń Bluetooth, że nie łączą się z urządzeniami sterującymi przez połączenie bluetooth, lecz pracują w sieci lokalnej wifi. Mogą być przez to sterowane dowolnym kompatybilnym urządzeniem, które znajduje się w tej samej sieci wifi.

W głośnikach Apple, dzięki technologii TruePlay oraz wbudowanemu czipowi Apple S5, dźwięk jest doskonale zbalansowany, niezależnie od umiejscowienia urządzenia w pomieszczeniu. Głośnik Apple HomePod ma kulistą konstrukcję, przez co dźwięk roznosi się równomiernie wokół niego. Jeśli więc cenisz sobie klarowność i głęboki bas, głośniki Apple są produktem dla Ciebie.

Apple Siri

Kolejnym atutem głośników przenośnych Apple jest ich doskonała integracja z innymi produktami marki. Dzięki technologii AirPlay 2 można bezproblemowo połączyć głośnik z naszej oferty z iPhone'em, iPadem czy Macbookiem, sterując muzyką w prosty i intuicyjny sposób. Głośniki przenośne Apple są skutecznie spięte z asystentem Apple Siri. Siri Assistant to inteligentny asystent osobisty stworzony przez firmę Apple umożliwia użytkownikom wykonywanie różnego rodzaju zadań i uzyskiwanie informacji za pomocą poleceń głosowych.

Siri może pomagać w codziennych czynnościach, takich jak wysyłanie wiadomości tekstowych, ustawianie przypomnień, odtwarzanie muzyki, sprawdzanie pogody czy planowanie trasy w nawigacji. Odpowiada również na pytania, dokonuje konwersji jednostek oraz przeszukuje internet.

Inne funkcje dodatkowe, jakie charakteryzują nasze głośniki Apple, to m.in.:

  • odbieranie połączeń telefonicznych (funkcja głośnomówiąca) poprzez wbudowany mikrofon (a raczej kilka mikrofonów),
  • zdalna regulacja głośności,
  • automatyczne wyłączanie urządzenia według zdefiniowanych reguł oraz wiele innych.

Estetyka w stylu Apple

Nie można też zapomnieć o charakterystycznym dla Apple designie. Głośniki przenośne tej marki nie tylko świetnie brzmią, ale też wspaniale wyglądają. Ich minimalistyczna forma i uniwersalna kolorystyka pasuje do nowoczesnych wnętrz, stanowiąc elegancki dodatek do każdego pomieszczenia.

Szary głośnik Apple HomePod dostępny w naszym sklepie internetowym ma kompaktową, cylindryczną formę i jest pokryty siateczką, która nie tylko jest estetyczna, ale także akustycznie neutralna (dźwięk swobodnie przenika przez siatkę nie ulegając zakłóceniom).

Oferta Telesalon.pl

Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym nie dotyczą tylko marki Apple. Choć jeśli jesteś fanem marki, zawsze możesz zajrzeć po nasze paski do Apple Watch, słuchawki bezprzewodowe Apple oraz oryginalne ładowarki Apple.

Alternatywną ofertą są głośniki bluetooth JBL, które przez niektórych uważane są za dobrą alternatywę. Bądźmy jednak realistami - głośniki bluetooth jeszcze długo nie będą dorównywać funckjonalnością głośnikom przenośnym wifi.

Oferta telesalon.pl

Głośniki przenośne Apple to nie wszystko! Zobacz również na:

pixel