Oppo - oryginalne akcesoria GSM i części zamienne

( ilość produktów: 33 )

Oferowane w Telesalon.pl akcesoria GSM marki Oppo obejmują nie tylko gadżety i urządzenia przeznaczone do współpracy ze smartfonami, takie jak etui na telefon, słuchawki do telefonu czy ładowarki do telefonu, ale także części serwisowe, przydatne przy uszkodzeniach i naprawach eksploatacyjnych smartfonów. Nasz sklep zapewnia Klientom dostęp do szerokiego asortymentu marki.

Części zamienne i akcesoria GSM Oppo

Jeżeli Twój smartfon posiada części zużyte w wyniku eksploatacji lub uległ uszkodzeniu, z pewnością poszukujesz części zamiennych do telefonów Oppo. W naszym sklepie znajdziesz wiele elementów wymiennych. Będą to m.in. baterie, ale także wyświetlacze, płytki ze złączem ładowania i słuchawkowym, czy kieszenie na kartę SIM.

Oppo to również szeroki wybór kabli (Kable Oppo) przeznaczonych do ładowania, ale także do przesyłu danych. Wspierają one w większości technologię szybkiego ładowania VOOC, zapewniając bardzo szybkie odnowienie zasobów energii telefonów marki Oppo. W przypadku innych urządzeń również można z powodzeniem stosować przewody tej marki, jednak trzeba się liczyć z nieco niższym natężeniem prądu, a co za tym idzie - dłuższym ładowaniem. Kable pozwalają na współpracę z oferowanymi również w Telesalon.pl ładowarkami. Podobnie jak w przypadku przewodów, czas ładowania ładowarki Oppo jest tu uzależniony od konkretnego urządzenia oraz zastosowanych przy jego produkcji technologii. Najszybciej będą się ładować telefony oraz inne urządzenia Oppo.

Klientów poszukujących słuchawek, zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki. Wyposażone w mikrofon i pilot, słuchawki przewodowe dostępne są ze złączami zarówno typu USB C, jak i mini Jack, dlatego łatwo je dopasować do każdego urządzenia, niezależnie od tego, czy jest nowe, czy nieco starsze.

Marka Oppo to także produkty pełniące funkcję ochronną, a zwłaszcza etui na smartfony. Wykonane z miękkiego tworzywa, zapewniają nie tylko idealne dopasowanie i dostęp do przycisków, głośników czy aparatów, ale także niezawodną ochronę przed urazami mechanicznymi, wstrząsami czy zarysowaniami.

12
pixel