Nokia - oryginalne akcesoria GSM i części zamienne

( ilość produktów: 141 )

Dostępne w Telesalon.pl akcesoria GSM marki Nokia obejmują zarówno gadżety przeznaczone do smartfonów, takie jak pokrowce, kable, słuchawki czy ładowarki, jak części zamienne przydatne jeśli Twój telefon uległ uszkodzeniu.

Części zamienne do telefonów Nokia

Jeżeli Twój smartfon posiada zużyte części lub uległ uszkodzeniu i niezbędna okazuje się wymiana jego elementów lub podzespołów, poszukaj potrzebnych produktów w naszym sklepie. Szeroka oferta Telesalon.pl to duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz w tej części sklepu niezbędne akcesoria. Dostępne są m.in. wyświetlacze do telefonów marki Nokia, a także płyty główne, taśmy z czytnikiem linii papilarnych, taśmy ze złączem słuchawkowym, taśmy połączeniowe główne czy moduły anten NFC z pętlą ładowania indukcyjnego. Nabędziesz tu również baterie Nokia, a także liczne klapki baterii do różnych modeli smartfonów w bogatej kolorystyce. Dzięki dużemu wyborowi kolorów, z łatwością dopasujesz klapkę do Twojego urządzenia, zyskując pewność, że po naprawie smartfon będzie wyglądał jak nowy.

Etui do telefonu Nokia - jakość i funkcjonalność

Akcesoria GSM Nokia to również pokrowce na smartfony. Asortyment Telesalon.pl obejmuje popularne i cieszące się dużym zainteresowaniem Klientów elastyczne transparentne etui silikonowe. Dzięki przezroczystości i idealnemu dopasowaniu, po nałożeniu futerału urządzenie niemal nie zmienia swojego wyglądu, będąc jednocześnie doskonale zabezpieczonym.

Poza silikonowymi pokrowcami na tył telefonu, w ofercie naszego sklepu Klienci znajdą także klasyczne, książeczkowe etui z klapką. Ten model pokrowca wykonano z ekologicznej skóry. Na froncie znajduje się wytłaczany, delikatny napis "Nokia", który, choć obecny, nie rzuca się zanadto w oczy. Wnętrze etui zostało pokryte miękką mikrofibrą, dzięki czemu posiada właściwości czyszczące. Materiał nie tylko chroni przed zarysowaniami delikatne wyświetlacze, ale jednocześnie automatycznie oczyszcza je ze śladów palców czy innych zabrudzeń po zamknięciu. Oczywiście, tak jak w przypadku wielu innych pokrowców książeczkowych, również i w tym znajduje się kieszonka na dokument czy kartę kredytową.

Oferta telesalon.pl

Na tym asortyment telesalon.pl marki Nokia się nie kończy! Zobacz również:

pixel