Akcesoria GSM Bluepower

( ilość produktów: 3 )

Blue Power to marka, która może nie być tak powszechnie znana jak niektóre giganty w branży, ale oferuje ona szeroką gamę akcesoriów do telefonów komórkowych, które sa szczególnie doceniane przez klientów naszego sklepu internetowego. Akcesoria Blue Power są znane ze swojej wysokiej jakości, wydajności i innowacyjnych funkcji.

Ładowarka sieciowa BluePower

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem ładowarki USB, która pozwoli ci naładować więcej niż jedno urządzenie jednocześnie, BluePower BC80A jest urządzeniem, które możemy polecić z czystym sumieniem. Ta biała ładowarka sieciowa wyposażona jest w dwa porty: jeden USB-C z mocą aż 20W i drugi USB-A z mocą 18W. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz naładować telefon, tablet, głośnik czy nawet laptop, ta ładowarka USB da ci tę możliwość. Jej uniwersalność i szybkość ładowania sprawiają, że jest ona idealnym towarzyszem w domu czy biurze.

Powerbank BluePower

Ten power bank to przenośna bateria o sporej pojemności 10000 mAh, która obsługuje technologię szybkiego ładowania. BluePower BBJ15 posiada dwa porty USB-A i jeden port USB-C, umożliwiając ładowanie nawet trzech urządzeń jednocześnie. Jednym z najbardziej innowacyjnych elementów tego banku energii jest wyświetlacz LCD, który informuje o stanie naładowania baterii oraz o mocy, z jaką ładowane są urządzenia. Dodatkowo, zastosowana technologia szybkiego ładowania obejmuje PD 20W, QC 3.0, VOOC oraz DASH, co zapewnia kompatybilność z większością współczesnych smartfonów.

Dlaczego warto wybrać BluePower?

Produkty tej marki są znane z doskonałej jakości i trwałości. Zarówno ładowarka, jak i power bank, są kompatybilne z różnymi urządzeniami, co czyni je niezwykle praktycznymi. Funkcje takie jak wyświetlacz LCD w powerbanku czy dwa różne porty szybkiego ładowania USB w ładowarce sieciowej to tylko niektóre z cech, które wyróżniają te produkty. Oferowane technologie ładowania są całkowicie bezpieczne dla twojego urządzenia.

Podsumowanie

Blue Power to marka, która zasługuje na uwagę, jeśli szukasz wysokiej jakości i funkcjonalnych akcesoriów do telefonu. Z ich różnorodnym asortymentem i innowacyjnymi funkcjami, produkty te są świetnym dodatkiem do każdego smartfona. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze czy w drodze to akcesoria GSM Blue Power sprawią, że zawsze będziesz naładowany.

W ofercie Telesalon.pl mamy również:

pixel