Ładowarki samochdowe Energizer

( ilość produktów: 3 )

Energizer to marka, która w głównej mierze kojarzona jest z produkcją baterii. Ale czy wiesz, że firma ta oferuje również szeroką gamę akcesoriów do telefonów komórkowych? Dzisiaj przyjrzymy się niektórym z nich, które mogą znacząco ułatwić korzystanie z Twojego smartfona,a które z sukcesem włączyliśmy do stałej oferty naszego sklepu internetowego.

Wydajna ładowarka Energizer w adapterem na tablet Samsung

Jeżeli chodzi o ładowarki Energizer mamy coś dla każdego. Zaczynając od najwyższego modelu Energizer Ultimate, który oferuje dwa wejścia USB i prąd ładowania o wartości aż 3.1 A. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują ładować więcej niż jedno urządzenie jednocześnie. Możesz na przykład ładować smartfon i tablet równocześnie, dzięki prądom 2.1 A i 1 A na odpowiednich portach. Co więcej, ta ładowarka usb jest kompatybilna z szeroką gamą urządzeń, od tych z mikro-USB po tablety Samsunga, dzięki specjalnemu adapterowi. Oczywiście nie musisz korzystać z kabla dołączonego domyślnie do ładowarki. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z własnych kabli USB do ładowania wyposażonych we wtyk lightning lub USB-C.

Ładowarki samochodowe Energizer dla każdego

Jeśli dużo czasu spędzasz za kierownicą, już nawet podstawowa ładowarka Energizer Eveready może być dla ciebie idealną opcją. Jest to ładowarka samochodowa o prądzie 1000 mA, rozdzielonym pomiędzy dwa gniazda USB. Warto zwrócić uwagę, że zestaw nie zawiera kabli, więc jeśli nie masz swojego, będziesz musiał go dokupić osobno.

Być może prąd o natężeniu 1000mA będzie dla Ciebie niewystarczający, szczególnie, jeśli posiadasz nowszy telefon i w czasie jazdy korzystasz z wielu aplikacji oraz nawigacji samochodowej, które skutecznie drenują baterię smartfona. W naszej ofercie znajdziesz więc również wydajną ładowarkę Energizer Ultimate o maksymalnym natężeniu 3.4 A. Ta szybka ładowarka samochodowa oferuje wydajne ładowanie Twoich urządzeń. Z dwoma wejściami USB i łącznym prądem ładowania 3.4 A, możesz jednocześnie ładować smartfon i tablet. Jak przystało na urządzenie renomowanej marki, ładowarka ta zawiera efektywne zabezpieczenie przed przeładowaniem urządzenia. Zestaw zawiera również czarny przewód micro USB o długości 1 metra, co powinno być wystarczające dla większości kierowców.

Podsumowanie

Producent Energizer nie tylko dostarcza najwyższej jakości baterie, ale również praktyczne i niezawodne akcesoria GSM, w tym nowoczesne ładowarki do samochodu. Jeżeli zależy Ci na wydajności i niezawodności, produkty Energizer są wartością, której nie można zignorować. Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, czy po prostu potrzebujesz dodatkowego źródła energii dla swojego smartfona, Energizer ma dla ciebie odpowiednie rozwiązanie, a my mamy je w swojej ofercie. Zapraszamy do zakupów!

W ofercie Telesalon.pl mamy również:

pixel