Pudełka na telefon

( ilość produktów: 24 )

Dostępne w naszym sklepie akcesoria GSM obejmują m.in. stosunkowo rzadko dostępne, puste pudełka do telefonów. Ponieważ w żadnej kategorii asortymentu nie oferujemy zamienników, również prezentowane przez nas opakowania są wyłącznie oryginalnymi produktami.

Jeśli więc Twoje pudełko na telefon uległo z jakichś powodów zniszczeniu albo zwyczajnie zaginęło, decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz mieć zupełnie nowy i, co ważne, oryginalny karton do Twojego smartfona. Warto o to zadbać zwłaszcza wtedy, kiedy masz zwyczaj wymieniać co jakiś czas telefon na nowszy, a dotychczasowy sprzedawać. Przy sprzedaży obecność oryginalnego, zadbanego pudełka może mieć bardzo duże znaczenie dla potencjalnego nabywcy.

Oryginalne pudełka na smartfon w atrakcyjnych cenach

Oferujemy oryginalne opakowania stworzone specjalnie dla różnych modeli telefonów od znanych producentów. Naszym celem jest dostarczenie wszystkim zainteresowanym zakupem, dedykowanych opakowań, które idealnie pasują do ich telefonów i gwarantują odpowiednią ochronę urządzeń oraz oryginalną jakość.

W asortymencie telesalon.pl znajdziesz m.in.:

W tej kategorii produktów znajdziesz m.in. pudełka do iPhone 8 Plus, pudełka iPhone 12 czy iPhone 13 Mini, a także do Huawei P20, Samsung Galaxy S7 Edge czy Oppo A5 2020. Warto podkreślić, że cena pudełek jest bardzo przystępna i zwykle oscyluje wokół kilkunastu złotych.

Opakowanie idealnie dopasowane do smartfona

Wybierając opakowanie do smartfona w naszym sklepie, możesz liczyć nie tylko na jego dopasowanie do modelu telefonu, ale także w wielu przypadkach do wersji kolorystycznej urządzenia oraz właściwej pojemności dyskowej. W ten sposób urządzenie zaprezentowane na opakowaniu będzie dokładnie tym samym, które znajdzie się w jego wnętrzu. Dzięki różnorodności dostępnych pudełek, wybór właściwego opakowania do Twojego modelu aparatu nie powinien stanowić dla Ciebie wyzwania. Więcej szczegółowych informacji na temat produktów znajdziesz w ich opisach.

Oferta telesalon.pl

Sprawdź inne popularne akcesoria GSM i części zamienne:

12
pixel