Etui oraz folie ochronne Wits

( ilość produktów: 5 )

Współczesne smartfony są niewątpliwie cennymi urządzeniami. Jednocześnie są one przy nas o każdej porze dnia i nocy. Niestety, ich zewnętrzna konstrukcja, oparta o wysokiej jakości tworzywo sztuczne, bardzo twarde szkło lub metal jest podatna na uszkodzenia mechaniczne. Tworzywo sztuczne i szkło, mimo, że bardzo twarde może pęknąć. W zasadzie każdy rodzaj obudowy smartfona nie jest odporny na zarysowania.

Rynek nie znosi próżni. W ciągu wielu lat powstawania coraz to nowych smartfonów wykształciła się branża akcesoriów, które mają za zadanie pełnić funkcje ochronne względem telefonów komórkowych. Istnieje wielu producentów, którzy konsekwentnie wydają na świat swoje unikatowe ochronne akcesoria GSM. Wśród nich mamy firmę Wits.

Dlaczego warto wybrać produkty Wits?

To nie przypadek, że akcesoria Wits są dostępne w naszym sklepie internetowym. Producent ten urzekła nas nieporównywalną jakością wykończenia swoich produktów, a także konkurencyjną ceną, co z pewnością doceniają nasi klienci.

Etui ochronne Wits

Wysokogatunkowy, sztywny poliwęglan o przyjemnej fakturze, na której z reguły nie widać odcisków palców to materiał, w oparciu którego powstały etui Wits Premium Hard Case. Nakładka na smartfon Wits skutecznie chroni plecki smartfona nie tylko prze zarysowaniami, ale uszkodzeniami mechanicznymi. Case przyjmuje na siebie wstrząsy i uderzenia, które mogą spowodować bardziej poważne uszkodzenie telefonu. Jest ono idealnie dopasowane do wybranych modeli smartfona. Nie zakłóca działaniu czujników urządzenia.

Etti Wits Premium Hard Case dostępne jest w wielu kolorach, aby trafić w gusta najbardziej wymagających użytkowników.

Folie ochronne Wits

Niestety, case chroni skutecznie tył smartfona. Tymczasem to wyświetlacz jest kluczowym elementem każdego telefonu, który jest najbardziej narażony na uszkodzenia mechaniczne. To z pomocą przychodzi oryginalna folia ochronna Wits, idealnie docięta do wybranych modeli smartfonów. Jest ona całkowicie przezroczysta. Posiada specjalną powłokę oleofobową, dzięki której nie widać odcisków palców oraz nie osadza się kurz. Folia ochronna Wits dostarczana jest do klienta wraz z akcesoriami do montażu na ekran. Najczęściej jest to jednorazowa ściereczka sucha i wilgotna do czyszczenia wyświetlacza.

Co prawda folia ochronna Wits ma twardość jedynie 3H (w porównaniu szkła ochronne mają twardość 9H), jednak skutecznie chroni ona ekran urządzenia przed zarysowaniami i w pewnym stopniu również przed stłuczeniem szybki matrycy wyświetlacza. Niestety, jeśli Twój smartfon narażony jest na większe uszkodzenia, zalecamy aplikację szkła ochronnego, które stanowić będzie lepsze zabezpieczenie przed pęknięciami wyświetlacza.

Wybór dla wymagających

Zakup etui oraz folii ochronnych Wits to decyzja, która przyniesie wiele korzyści każdemu użytkownikowi smartfona. Niezależnie od tego, czy szukasz optymalnej ochrony, czy chcesz po prostu podkreślić styl swojego urządzenia, marka Wits w ofercie telesalon.pl z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

W ofercie Telesalon.pl mamy również:

pixel