dbramante1928 - oryginalne akcesoria GSM i części zamienne

( ilość produktów: 11 )

Produkty dbramante1928 dostępne w Telesalon.pl reprezentują akcesoria GSM w postaci etui na smartfon, przeznaczone do urządzeń Apple. Etui dbramante1928 zostały stworzone z myślą o osobach ceniących elegancję, a zarazem pragnących wyjątkowej funkcjonalności oraz trwałości. To pokrowce, które spełniają oczekiwania estetów, pozostając jednocześnie funkcjonalne.

Sztywne, skórzane etui na tył telefonu

Konstrukcję pokrowca cechuje dokładność projektu - etui osłania boki i przyciski telefonu w precyzyjny sposób, w żadnym stopniu nie ograniczając widoczności ekranu ani dostępu do portów, mikrofonu oraz głośników. Materiał wykonania pokrowca to twarda, poliwęglanowa powłoka, której kształt został dopasowany do kształtu telefonu. Etui zostało od zewnątrz pokryte elegancką skórą licową. Elastyczne wykończenie z tworzywa sztucznego na brzegach pokrowca zaprojektowano z myślą o wygodnym nakładaniu go na smartfon.

Książeczkowe etui na telefon

Akcesoria GSM dbramante1928 dostępne w naszym sklepie to również etui książeczkowe, wykonane z najwyższej jakości skóry Saffiano, co zapewnia mu niezwykle elegancki wygląd. To klasyczne etui z praktyczną klapką oraz magnetycznym zamknięciem posiada kieszenie na karty, ale także dodatkowy, ukryty atut. Jest to możliwość wyjęcia wewnętrznej części, czyli "plecków", które są przymocowane do etui za pomocą silnego magnesu. Wewnątrz "plecków" znajduje się wbudowana metalowa płytka, dzięki której można smartfon umieścić w magnetycznym uchwycie samochodowym, co przekształca pokrowiec w praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie także podczas podróży.

 Oferta telesalon.pl dla iPhone

dbramante1928 to nie jedyny producent akcesoriów do Apple w naszym sklepie!

Sprawdź również inne akcesoria Apple w naszym sklepie:

W ofercie posiadamy również etui do innych popularnych modeli iPhone:

pixel