Paski do Apple Watch 7 45mm i akcesoria

( ilość produktów: 80 )

Logowane symbolem nadgryzionego jabłuszka produkty to nie tylko sprzęt elektroniczny, ale też akcesoria. Jeśli podstawowym wyposażeniem jest dla Ciebie smartwatch, z pewnością w końcu czekać Cię będzie wymiana paska. Nowy pasek znajdziesz w ofercie naszego sklepu on-line telesalon.pl. Dostępne są u nas modele w różnych kolorach, wzorach i o odmiennych materiałach wykonania takich jak silikon, stal nierdzewna czy skóra ekologiczna. Sprawdź, jakie paski do Apple Watch 7 45mm będą odpowiednie do Twojego sprzętu. Przekonaj się, że Twój inteligentny zegarek może zupełnie zmienić swój wygląd. Wszystkie modele w naszym sklepie on-line to produkty oryginalne marki Apple. Ich autentyczność możesz sprawdzić w autoryzowanym serwisie Apple.

Paski do Apple Watch 7 45 mm

Pasek do Apple Watch, choć niepozorny, odmienia wygląd zegarka i świadczy o guście osoby go noszącej. Model ze stali nierdzewnej Milanese Loop czy ze skóry naturalnej, np. Apple Watch Leather Link, sprawdzą się w przypadku osób, które cenią elegancki styl ubioru. Do sportowych stylizacji lepszym wyborem będzie opaska Trail wykonana z miękkiego, dwuwarstwowego splotu nylonu. Jest ona nie tylko przyjemna w dotyku, ale też wygodna w użytkowaniu przez swoją zwiększoną rozciągliwość. Idealnie dopasowuje się do nadgarstka, o ile wybierzesz odpowiedni rozmiar. Akcesoria do Apple Watch 7. Nowoczesny design i ponadprzeciętną odporność prezentuje pasek Apple Watch Ocean Band do Apple Watch Ultra Series. Wykonany jest z wysoce odpornego elastomeru o rurkowej strukturze, wykazując się dużą elastycznością i wytrzymałością na rozciąganie. W naszym sklepie czeka na Ciebie nie tylko duży wybór modeli oryginalnych pasków, ale też najniższa cena i gwarancja, której udziela producent Apple.

Akcesoria do Apple Watch

Na stronie telesalon.pl znajdziesz nie tylko paski, które urozmaicą smartwatche Apple, ale także inne akcesoria GSM. Kupując opaskę, zwróć uwagę też na folie ochronne do Apple Watch 7 45 mm. Dopasowane są one wielkością i kształtem idealnie do rozmiaru ekranu tego urządzenia. Po naklejeniu chronią go przed zadrapaniami, nie utrudniając jednocześnie korzystania z tego sprzętu. Jeśli szukasz innych produktów uzupełniających do sprzętu Apple, sprawdź takie kategorie jak np. pudełka Apple, etui Apple czy uchwyty samochodowe Apple.

Oferta telesalon.pl

Zobacz też paski do smartwatchy Apple z innych serii:

Najprawdopodobniej spodobają ci się również:

pixel