Galaxy S10

( ilość produktów: 18 )

Chroń swój smartfon Samsung Galaxy S10. Etui to doskonała forma zabezpieczenia, dzięki której wyeliminujesz ryzyko zarysowania i pęknięcia obudowy lub nawet ekranu. Pokrowiec na Samsung Galaxy S10 utrzymuje również odpowiedni stan aparatu i wszystkich najistotniejszych elementów funkcjonalnych (tj. przyciski, mikrofon, gniazda itp.). Skorzystaj więc z naszych propozycji i ciesz się eleganckim designem smartfona przez długi czas użytkowania. 

Etui silikonowe – Samsung Galaxy S10 zabezpieczony w estetyczny sposób

Etui silikonowe Samsung Galaxy S10 to także idealny sposób na to, by odświeżyć wygląd aparatu. Sięgając po case w zróżnicowanych kolorach, możesz odmienić styl swojego telefonu komórkowego, przystosowując go do własnych oczekiwań lub potrzeb. Sprawdź, co na Ciebie czeka i wybierz model, który idealnie będzie pasować do Ciebie i Twojego charakteru.

Do dyspozycji klientów oddajemy również etui skórzane przystosowane do wielu zróżnicowanych modeli smartfonów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z propozycjami, które przygotowaliśmy wspólnie z zespołem specjalistów sklepu telesalon.pl. 

pixel