Speck - oryginalne akcesoria GSM i części zamienne

( ilość produktów: 26 )

W Telesalon.pl oferujemy akcesoria GSM znanych marek, w tym także gadżety Speck. Nasi Klienci zaopatrzą się w naszym sklepie w potrzebne produkty wysokiej jakości, trwałe i wytrzymałe, uzupełniając swoje telefony o przydatne udogodnienia.

Akcesoria GSM Speck to przede wszystkim etui ochronne zarówno przeznaczone do telefonów, jak i laptopów oraz tabletów. Pokrowce na smartfony dostępne w naszym sklepie internetowym obejmują szeroki asortyment poszukiwanych produktów.

Sztywne, transparentne etui na telefon z tworzywa sztucznego w formie nakładki na tył telefonu to jedna z popularnych opcji oferowanych przez Telesalon.pl. Wyjątkowe futerały cechują się nie tylko dobrym dopasowaniem, ale również doskonałą przezroczystością. Po nałożeniu pokrowca na smartfon, urządzenie niemal nie traci swojego oryginalnego wyglądu, jednocześnie pozostając świetnie zabezpieczone przed uszkodzeniami. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą podkreślić design swojego telefonu, równocześnie dbając o jego ochronę.

Kolejną atrakcyjną opcją są klasyczne, książeczkowe etui z klapką. Dostępne w naszym sklepie modele pokrowca wykonane zostały z tworzywa sztucznego. Skonstruowane w taki sposób, żeby stanowiły podstawkę pod smartfon, nie zakłócają ładowania indukcyjnego, co stanowi ich dodatkową, niewątpliwą zaletę. Dodatkowo futerał posiada praktyczną kieszonkę na dokumenty czy kartę kredytową, co sprawia, że jest to niezwykle funkcjonalne i wszechstronne akcesorium.

Warto podkreślić, że dla pełnej ochrony smartfonów, dobrze jest uzupełniać pokrowce o szkła ochronne czy folie. Wysokiej jakości szkła ochronne są nie tylko bardzo cienkie, dzięki czemu zapewniają doskonałą przezroczystość i nie utrudniają korzystania z ekranu, ale także odznaczają się doskonałą wytrzymałością, chroniąc telefon przed uszkodzeniami.

Poza pokrowcami przeznaczonymi dla smartfonów, marka Speck oferuje również futerały na tablety, np. na iPady. Posiadają one uchwyt na Apple Pencil oraz mogą pełnić funkcję wygodnej podstawki.

12
pixel