Microsoft - oryginalne akcesoria GSM i części zamienne

( ilość produktów: 19 )

Marka Microsoft w Telesalon.pl to zróżnicowane akcesoria GSM przeznaczone do smartfonów, a zwłaszcza różnego typu części zamienne do telefonów. Asortyment w tej kategorii produktów jest naprawdę szeroki, dlatego jeśli poszukujesz części do Twojego smartfona od Microsoft, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Części zamienne do urządzeń mobilnych Microsoft

Akcesoria GSM Microsoft dostępne w naszym sklepie obejmują przede wszystkim części do smartfonów tej marki. Klienci, których urządzenie nie działa tak jak powinno, albo z jakichś powodów uległo uszkodzeniu, mogą zaopatrzyć się w Telesalon.pl na przykład w płytę główną do smartfonów Microsoft. Płyta główna to oczywiście samo serce telefonu, a jej wymiana da urządzeniu "drugie życie".

Oczywiście szeroki asortyment części zamiennych do smartfonów Microsoft obejmuje także inne elementy. Będą to choćby głośniki, czy gniazda, a także taśmy przycisków bocznych. Dzięki dużej wymienności części w smartfonach marki Microsoft, Klienci mogą oczywiście zainstalować nowe klapki baterii, jak również całe korpusy obudów, wyświetlacze czy nawet czytniki karty SIM oraz dedykowane taśmy łączeniowe.

Niezależnie od tego, które z dostępnych w Telesklep.pl elementów są Ci potrzebne, zawsze możesz liczyć na gwarantowaną jakość producenta, precyzję wykonania oraz idealne dopasowanie do Twojego smartfona. Dostępne w naszym sklepie części są oryginalne i pochodzą od producenta. To nie niekompatybilne zamienniki słabej jakości, lecz akcesoria firmy Microsoft.

Zobacz również nasze akcesoria do smartfonów Microsoft:

pixel